Website Manager

Posted Schedules

Program
Division
Schedule
Team
DateAway TeamHome TeamTimeLocation/Field 
12/02/2022Team 102 - LeahyTeam 110 - Rivers 6:00PM - 7:00PMChippewa / Gym 
12/02/2022Team 111 - WalshTeam 103 - Merced 6:00PM - 7:00PMLynwood / Gym 
12/02/2022Team 104 - SmiroldoTeam 112 - Li 7:15PM - 8:15PMChippewa / Gym 
12/02/2022Team 113 - KleinhansTeam 105 - Rapisarda 7:15PM - 8:15PMLynwood / Gym 
12/02/2022Team 115 - TempleTeam 107 - Feinman 8:30PM - 9:30PMChippewa / Gym 
12/02/2022Team 106 - LinsalataTeam 114 - Drasba 8:30PM - 9:30PMWaverly / Gym 
12/02/2022Team 109 - HarfordTeam 101 - Kashdan 8:30PM - 9:30PMLynwood / Gym 
12/09/2022Team 101 - KashdanTeam 111 - Walsh 6:00PM - 7:00PMChippewa / Gym 
12/09/2022Team 112 - LiTeam 102 - Leahy 6:00PM - 7:00PMLynwood / Gym 
12/09/2022Team 103 - MercedTeam 113 - Kleinhans 7:15PM - 8:15PMChippewa / Gym 
12/09/2022Team 114 - DrasbaTeam 104 - Smiroldo 7:15PM - 8:15PMLynwood / Gym 
12/09/2022Team 107 - FeinmanTeam 106 - Linsalata 8:30PM - 9:30PMChippewa / Gym 
12/09/2022Team 105 - RapisardaTeam 115 - Temple 8:30PM - 9:30PMWaverly / Gym 
12/09/2022Team 110 - RiversTeam 108 - Tedeschi 8:30PM - 9:30PMLynwood / Gym 
12/16/2022Team 108 - TedeschiTeam 112 - Li 6:15PM - 7:15PMChippewa / Gym 
12/16/2022Team 102 - LeahyTeam 114 - Drasba 7:15PM - 8:15PMChippewa / Gym 
12/16/2022Team 106 - LinsalataTeam 105 - Rapisarda 8:30PM - 9:30PMChippewa / Gym 
12/16/2022Team 104 - SmiroldoTeam 107 - Feinman 8:30PM - 9:30PMWaverly / Gym 
12/19/2022Team 113 - KleinhansTeam 101 - Kashdan 6:15PM - 7:15PMWaverly / GymRescheduled
12/19/2022Team 115 - TempleTeam 103 - Merced 7:30PM - 8:30PMWaverly / Gym 
12/20/2022Team 111 - WalshTeam 109 - Harford 6:15PM - 7:15PMLynwood / Gym 
01/06/2023Team 109 - HarfordTeam 113 - Kleinhans 6:00PM - 7:00PMChippewa / Gym 
01/06/2023Team 114 - DrasbaTeam 108 - Tedeschi 6:00PM - 7:00PMLynwood / Gym 
01/06/2023Team 101 - KashdanTeam 115 - Temple 7:15PM - 8:15PMChippewa / Gym 
01/06/2023Team 107 - FeinmanTeam 102 - Leahy 7:15PM - 8:15PMLynwood / Gym 
01/06/2023Team 105 - RapisardaTeam 104 - Smiroldo 8:30PM - 9:30PMChippewa / Gym 
01/06/2023Team 103 - MercedTeam 106 - Linsalata 8:30PM - 9:30PMWaverly / Gym 
01/06/2023Team 112 - LiTeam 110 - Rivers 8:30PM - 9:30PMLynwood / Gym 
01/13/2023Team 110 - RiversTeam 114 - Drasba 6:00PM - 7:00PMChippewa / Gym 
01/13/2023Team 115 - TempleTeam 109 - Harford 6:00PM - 7:00PMLynwood / Gym 
01/13/2023Team 108 - TedeschiTeam 107 - Feinman 7:15PM - 8:15PMChippewa / Gym 
01/13/2023Team 106 - LinsalataTeam 101 - Kashdan 7:15PM - 8:15PMLynwood / Gym 
01/13/2023Team 104 - SmiroldoTeam 103 - Merced 8:30PM - 9:30PMChippewa / Gym 
01/13/2023Team 113 - KleinhansTeam 111 - Walsh 8:30PM - 9:30PMLynwood / Gym 
01/20/2023Team 111 - WalshTeam 115 - Temple 6:00PM - 7:00PMChippewa / Gym 
01/20/2023Team 107 - FeinmanTeam 110 - Rivers 6:00PM - 7:00PMLynwood / Gym 
01/20/2023Team 109 - HarfordTeam 106 - Linsalata 7:15PM - 8:15PMChippewa / Gym 
01/20/2023Team 105 - RapisardaTeam 108 - Tedeschi 7:15PM - 8:15PMLynwood / Gym 
01/20/2023Team 103 - MercedTeam 102 - Leahy 8:30PM - 9:30PMChippewa / Gym 
01/20/2023Team 101 - KashdanTeam 104 - Smiroldo 8:30PM - 9:30PMWaverly / Gym 
01/20/2023Team 114 - DrasbaTeam 112 - Li 8:30PM - 9:30PMLynwood / Gym 
01/27/2023Team 112 - LiTeam 107 - Feinman 6:00PM - 7:00PMChippewa / Gym 
01/27/2023Team 106 - LinsalataTeam 111 - Walsh 6:00PM - 7:00PMLynwood / Gym 
01/27/2023Team 110 - RiversTeam 105 - Rapisarda 7:15PM - 8:15PMChippewa / Gym 
01/27/2023Team 104 - SmiroldoTeam 109 - Harford 7:15PM - 8:15PMLynwood / Gym 
01/27/2023Team 102 - LeahyTeam 101 - Kashdan 8:30PM - 9:30PMChippewa / Gym 
01/27/2023Team 108 - TedeschiTeam 103 - Merced 8:30PM - 9:30PMWaverly / Gym 
01/27/2023Team 115 - TempleTeam 113 - Kleinhans 8:30PM - 9:30PMLynwood / Gym 
02/03/2023Team 113 - KleinhansTeam 106 - Linsalata 6:00PM - 7:00PMChippewa / Gym 
02/03/2023Team 105 - RapisardaTeam 112 - Li 6:00PM - 7:00PMLynwood / Gym 
02/03/2023Team 111 - WalshTeam 104 - Smiroldo 7:15PM - 8:15PMChippewa / Gym 
02/03/2023Team 103 - MercedTeam 110 - Rivers 7:15PM - 8:15PMLynwood / Gym 
02/03/2023Team 101 - KashdanTeam 108 - Tedeschi 8:30PM - 9:30PMChippewa / Gym 
02/03/2023Team 109 - HarfordTeam 102 - Leahy 8:30PM - 9:30PMWaverly / Gym 
02/03/2023Team 107 - FeinmanTeam 114 - Drasba 8:30PM - 9:30PMLynwood / Gym 
02/06/2023Team 108 - TedeschiTeam 109 - Harford 6:15PM - 7:15PMWaverly / Gym 
02/06/2023Team 112 - LiTeam 114 - Drasba 7:30PM - 8:30PMWaverly / Gym 
02/10/2023Team 110 - RiversTeam 101 - Kashdan 6:00PM - 7:00PMLynwood / Gym 
02/10/2023Team 102 - LeahyTeam 111 - Walsh 7:15PM - 8:15PMLynwood / Gym 
02/10/2023Team 104 - SmiroldoTeam 113 - Kleinhans 8:30PM - 9:30PMWaverly / Gym 
02/10/2023Team 106 - LinsalataTeam 115 - Temple 8:30PM - 9:30PMLynwood / Gym 
02/13/2023Team 102 - LeahyTeam 105 - Rapisarda 6:15PM - 7:15PMWaverly / GymRescheduled
02/17/2023Team 115 - TempleTeam 114 - Drasba 6:00PM - 7:00PMWaverly / Gym 
02/17/2023Team 113 - KleinhansTeam 112 - Li 6:00PM - 7:00PMLynwood / Gym 
02/17/2023Team 111 - WalshTeam 110 - Rivers 7:15PM - 8:15PMWaverly / Gym 
02/17/2023Team 101 - KashdanTeam 108 - Tedeschi 7:15PM - 8:15PMLynwood / Gym 
02/17/2023Team 109 - HarfordTeam 107 - Feinman 8:30PM - 9:30PMWaverly / Gym 
02/17/2023Team 103 - MercedTeam 105 - Rapisarda 8:30PM - 9:30PMLynwood / Gym 

Note: Highlighted Team(s) belong to Divisions expired before specified Match Date.


 

Copyright © 2023 Sachem Youth Advisory Group, Inc.  |  Privacy Statement |  Terms Of Use |  License Agreement |  Children's Privacy Policy  Login